Areál Pohody sa nachádza asi 3,6 km severne od mesta Humenné pri katastri obce Brestov,
v malebnom údolí obklopenom lesmi. Táto oblasť Vás privíta prekrásnou prírodou a harmonickým pokojom.

Náš Areál poskytuje svoje služby a rekreačné prostredie celoročne už od roku 2009 všetkým nadšencom prírody a oddychu. Naši zákazníci majú k dispozícií ubytovanie v piatich apartmánových izbách, reštauráciu s letnou terasou a barom, mólo nad rybníkom s posedením a obsluhou, sálu pre 90 ľudí a vonkajší prístrešok na svadby pod holým nebom s kapacitou 120 osôb, altánky na rodinné oslavy či firemné posedenia, dve detské ihriská, rôznymi preliezačkami, veľkým dreveným hradom a pieskoviskom.

K Areálu patria aj dva súkromné rybníky s plážou, prístreškami či posedením pre rybárov, tri rybárske domčeky na prenájom pre 24 hodinový rybolov a rovnako aj Zrub Pohoda pre 4-6 osôb, ktorý stojí medzi dvoma rybníkmi a slúži na prenájom. Na rybníkoch máte možnosť lovu kapitálnych rýb bez rybárskeho lístka celoročne, čiže aj v zime. Rybníky sú elektrifikované a v prístreškách môžte nájsť aj elektrické zásuvky.

Nakoľko sa už od počiatku venujeme organizovaniu rôznych firemných ale aj rodinných osláv a svadieb, máme v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Naše okolie a prostredie plné zelene spríjemní Vašu dovolenku, víkendový pobyt, alebo len jednoduché posedenie s priateľmi či rodinou. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Štvrtok 10:00 – 21:00
Piatok 10:00 – 21:00
Sobota 10:00 – 21:00
Nedeľa 10:00 – 21:00

V zimných mesiacoch otvorené len do 20:00 hod.

Akcie a podujatia 2019

                   

Akcie a podujatia 2018