Už od roku 2009 sa celoročne venujeme usporadúvaniu rôznych firemných posedení, školení, rodinných osláv, promócií, stretávok zo školy, svadieb či posedení s priateľmi alebo iným príležitostiam. Naše prírodné prostredie ponúka priestor pre relax v súkromí a skutočný oddych či už pre rodinné alebo firemné stretnutia pri rôznych príležitostiach. Nakoľko sa tejto službe venujeme už niekoľko rokov, tak verte že sa na nás v tejto oblasti môžete absolútne spoľahnúť. Snažíme sa čo najlepšie prispôsobiť požiadavkám každého zákazníka a vyjsť Vám v ústrety. Máme k dispozícií stály, kvalitný a spoľahlivý personál, ktorý sa ochotne postará o Vaše pohodlie počas celého trvania Vašej oslavy či stretnutia. Na usporadúvanie všetkých objednávok využívame priestory našej samotnej reštaurácie, ďalej svadobnej sály, ktorá je prepojená s reštauráciou a tiež vonkajšieho prístrešku. V našich priestoroch taktiež ponúkame aj možnosť sobášenia sa pod „holým“ nebom na čiastočne krytom móle priamo nad hladinou rybníka. Na móle sme postavili masívnu drevenú pergolu pre účely sobášenia.  Medzi benefity, ktoré máme pripravené pre naše nevestičky patrí aj výrazná zľava na ubytovanie svadobných hostí a izba pre mladomanželov s fľašou sektu je GRÁTIS. V cene prenájmu priestorov od piatku do nedele vrátane využívania chladničiek a skladových priestorov je zarátaná klíma, cuvert, prenájom bufetov a personál do 4.00 hod. nasledujúceho rána. Neplatíte žiaden ďalšie poplatky a umožníme Vám BEZPLATNE priniesť si všetky alko a nealko nápoje, slané či sladké pečivo a koláče či iné veci po dohode s prevádzkarom. Naším hlavným zámerom je Vám vyjsť maximálne v ústrety a postarať sa o to, aby Vám nič počas trvania Vašej slávnosti nechýbalo. Hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť a doviesť Váš vysnívaný romantický deň v živote k dokonalosti.

Naša interiérová svadobná sála je elegantne a útulne upravená a predstavuje kapacitu na cca 80 ľudí. Je vhodná na všetky príležitosti a jej súčasťou je aj súkromný sklad s chladničkami, ktorý je Vám tiež k dispozícií. Sála je vybavená spoľahlivou klimatizáciou a vlastným balkónom vhodným aj pre fajčiarov. V roku 2019 bola kompletne zrekonštruovaná a je výnimočná svojim originálnym moderným rustikálnym dizajnom a veľkou romantickou svetelnou stenou, ktorá sa nachádza priamo na mladomanželským párom.

Ak máte záujem viac o príjemnejšie a pokojné prírodné prostredie máme pre Vás pripravený aj romantický vonkajší prístrešok o kapacite cca 120 ľudí. Prístrešok predstavuje veľký zastrešený a otvorený priestor z masívnych drevených stĺpov s výhľadom na rybník a prírodu, ktorý je navyše odolný voči vonkajším poveternostným podmienkam. Ste chránený aj v prípade zlého počasia ako je dážď a vietor, takže sa nemusíte obávať ak sa výrazne zmení počasie počas dňa. V prípade ak by Vám náhodou začalo byť chladno, tak na vyžiadanie u obsluhy máme pre Vás k dispozícií aj výkonné výhrevné telesá.

 

   

V prípade ak sa rozhodnete usporiadať u nás jednu z Vašich osláv či posedení, tak je potrené aby ste sa vopred nahlásili a zarezervovali si termín osobne na recepcii nášho penziónu alebo na čísle prevádzkara 0908 037 350. Ak si budete istý, že daný termín platí a zároveň ho už máte u nás rezervovaný, tak je potrebné čo najskôr osobne priniesť zálohu za daný termín. Zálohy nevraciame, lebo daný termín Vám po celú dobu záväzne držíme. Minimálne týždeň pred uskutočnením Vašej objednávky je potrebné dohodnúť si stretnutie s prevádzkarom Areálu Pohody. Je nutné dohodnúť si menu a iné záležitosti ohľadne Vašej objednávky a rovnako je kompetentná  zodpovedať všetky Vaše ďalšie otázky.

     

Do našich priestorov púšťame výlučne iba našu aranžérku, ktorá dobre pozná naše priestory a je známa svojou výbornou prácou a skvelým vkusom. Preto, ak by ste mali záujem o aranžérske služby, či už svadobnú alebo inú výzdobu priestorov, je potrebné včasne kontaktovať aranžérku Zuzku Vasilcovú, telefonicky na číslo 0905 125 395, alebo na facebokovom účte Svadobný salón Prominent Humenné, alebo mailom na zuzana.vasilcova@centrum.sk. Je naozaj veľmi šikovná, cenovo dostupná a dá sa na ňu naozaj spoľahnúť. Zároveň vlastní aj svadobný salón Prominent so sídlom v Humennom na Mierovej ulici č. 64 v Dome služieb na poschodí, kde ju môžete aj osobne zastihnúť. V prípade, ak Naše milé nevestičky, ešte nemáte vyhliadnuté Vaše vysnívané šaty, tak určite odporúčame zájsť za Zuzkou osobne a možno práve tam na Vás čakajú tie pravé. Jej profesionálny prístup, skvelé služby, ochota a recenzie Vás presvedčí o jej skutočnej odbornosti v danej oblasti. Všetky bližšie informácie ohľadne usporadúvaní objednávok a svadieb získate priamo na už vyššie spomenutých telefónnych číslach.

V novom roku 2019 sme sa rozhodli skvalitniť a rozšíriť naše služby v podobe chutných a sladkých „maškŕt“. V prípade, že ste sa rozhodli osláviť jeden zo svojich výnimočných dní v živote u nás, dostanete možnosť využiť tieto profesionálne služby priamo na mieste. Už nemusíte hľadať ! V spolupráci s úžasnými cukrárkami, ktoré sú skutočnými odborníčkami vo svojej oblasti a vkladajú svoje srdce aj do toho najmenšieho kúska sladkosti, Vám zabezpečíme stôl plný originálnych dobrôt podľa vlastnej predstavy. Prácu týchto šikovných cukrárok môžte vidieť aj na Instagrame: minisweet_dreams. Zastihnúť ich môžte na t.č. 0915 313 133, 0908 501 512 alebo na e-maile sladkesny777@gmail.com.

Veľké veci sa rodia v malých začiatkoch…

Hovorí sa, že nikdy netreba prestať snívať. Zanietenie, organizačné vlohy a myšlienka zúročiť cit pre detail a zrealizovať tak sen o príprave všakovakých maškŕt im vŕtala v hlavách už dlhšie. Dve priateľky Michaela a Dominika teda snívajú svoj sladký sen. Vášnivá zaujatosť a záľuba v pečení  tak posunuli vpred dve mladé žienky, ktoré sa rozhodli pripravovať s láskou pôžitkárske mini dezerty, ktoré pohladia všetky zmysly. Spestria Váš výnimočný deň, nielen chuťou ale aj krásou. Vysnívajte si s nimi svoj „sladký stôl“  podľa vlastných požiadaviek a zažite spoločne sladké dobrodružstvo.