Už od roku 2009 sa celoročne venujeme usporadúvaniu rôznych firemných posedení, školení, rodinných osláv, promócií, stretávok zo školy, svadieb či posedení s priateľmi alebo iným príležitostiam. Naše prírodné prostredie ponúka priestor pre relax v súkromí a skutočný oddych či už pre rodinné alebo firemné stretnutia pri rôznych príležitostiach. Nakoľko sa tejto službe venujeme už niekoľko rokov, tak verte že sa na nás v tejto oblasti môžete absolútne spoľahnúť. Snažíme sa čo najlepšie prispôsobiť požiadavkám každého zákazníka a vyjsť Vám v ústrety. Máme k dispozícií stály, kvalitný a spoľahlivý personál, ktorý sa ochotne postará o Vaše pohodlie počas celého trvania Vašej oslavy či stretnutia. Na usporadúvanie všetkých objednávok využívame priestory našej samotnej reštaurácie, ďalej svadobnej sály, ktorá je prepojená s reštauráciou a tiež vonkajšieho prístrešku. V našich priestoroch taktiež ponúkame aj možnosť sobášenia sa pod „holým“ nebom na čiastočne krytom móle priamo nad hladinou rybníka.

 

 

Naša svadobná sála je elegantne a útulne upravená a predstavuje kapacitu na cca 80 ľudí. Je vhodná na všetky príležitosti a jej súčasťou je aj súkromný sklad s chladničkami, ktorý je Vám tiež k dispozícií. Sála je vybavená spoľahlivou klimatizáciou a vlastným balkónom vhodným aj pre fajčiarov.

 

 

Ak máte záujem viac o príjemnejšie a pokojné prírodné prostredie máme pre Vás pripravený aj romantický vonkajší prístrešok o kapacite cca 120 ľudí. Prístrešok predstavuje veľký zastrešený a otvorený priestor z masívnych drevených stĺpov s výhľadom na rybník a prírodu, ktorý je navyše odolný voči vonkajším poveternostným podmienkam. Ste chránený aj v prípade zlého počasia ako je dážď a vietor, takže sa nemusíte obávať ak sa výrazne zmení počasie počas dňa. V prípade ak by Vám náhodou začalo byť chladno, tak na vyžiadanie u obsluhy máme pre Vás k dispozícií aj výkonné výhrevné telesá.

 

 

V prípade ak sa rozhodnete usporiadať u nás jednu z Vašich osláv či posedení, tak je potrené aby ste sa vopred nahlásili a zarezervovali si termín osobne na recepcii nášho penziónu alebo na čísle pevnej linky 057/775 30 74 priamo na recepcii. Ak si budete istý, že daný termín platí a zároveň ho už máte u nás rezervovaný, tak je potrebné čo najskôr osobne priniesť zálohu za daný termín. Zálohy nevraciame, lebo daný termín Vám po celú dobu záväzne držíme. Minimálne týždeň pred uskutočnením Vašej objednávky je potrebné dohodnúť si stretnutie s prevádzkarom Areálu Pohody na telefónnom čísle 0908 037 350. Je nutné dohodnúť si menu a iné záležitosti ohľadne Vašej objednávky a rovnako je kompetentná  zodpovedať všetky vaše ďalšie otázky.

 

Do našich priestorov púšťame výlučne iba našu aranžérku, ktorá dobre pozná naše priestory a je známa svojou výbornou prácou a skvelým vkusom. Preto, ak by ste mali záujem o aranžérske služby, či už svadobnú alebo inú výzdobu priestorov, je potrebné včasne kontaktovať aranžérku Zuzku Vasilcovú, telefonicky na číslo 0905 125 395, alebo na facebokovom účte Svadobný salón Prominent Humenné, alebo mailom na zuzana.vasilcova@centrum.sk. Je naozaj veľmi šikovná, cenovo dostupná a dá sa na ňu naozaj spoľahnúť. Zároveň vlastní aj svadobný salón Prominent so sídlom v Humennom na Mierovej ulici č. 64 v Dome služieb na poschodí, kde ju môžete aj osobne zastihnúť. V prípade, ak Naše milé nevestičky, ešte nemáte vyhliadnuté Vaše vysnívané šaty, tak určite odporúčame zájsť za Zuzkou osobne a možno práve tam na Vás čakajú tie pravé. Jej profesionálny prístup, skvelé služby, ochota a recenzie Vás presvedčí o jej skutočnej odbornosti v danej oblasti. Všetky bližšie informácie ohľadne usporadúvaní objednávok a svadieb získate priamo na už vyššie spomenutých telefónnych číslach.