K zdravému životnému štýlu patrí aj rovnováha medzi prácou a relaxom, ako aj starostlivosť o vaše zdravie. V príjemnom prostredí načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli.

Náš Areál je ideálnym miestom pre cyklistiku. Svoju trasu si nájdu priaznivci pohodového jazdenia, ale aj tvrdej „makačky“. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky. V okolí sú značené turistické trasy s náučnými chodníkmi pre malých aj veľkých objaviteľov. Pre nadšencov adrenalínu a streľby sa neďaleko nášho rybníka nachádza aj pištoľová strelnica.

Rybačka a opekanie na grile

Ak si chcete upiecť vlastnoručne chytenú rybu a spraviť dojem na svojich blízkych, nie je nič jednoduchšie. V našom súkromnom rybníku sa môžete realizovať aj bez rybárskeho lístka. Rybník je kompletne zarybnený, súčasťou zarybnenia sú aj trofejné kusy. Od Októbra 2013 je otvorený aj druhý rybník, ktorý je taktiež zarybnený trofejnými kusmi. Rybárčiť môžete v čase od východu slnka až po jeho západ. Viac informácií o podmienkach rybačky a jej poplatkoch nájdete v sekcii Rybníky. Rybárom je k dispozícií Aj Bufet pod Vŕbou, ktorý je otvorený celý víkend v prípade dobrého počasia. Ponúka alko aj nealko občerstvenie, „fast foodove“ dobroty a bezkonkurenčné domáce hamburgery, ktoré široko ďaleko nenájdete.

 

Opekanie 

Aj toto patrí k dovolenke. Ak radi strávite večer a noc pod hviezdami, s gitarou pri ohni, máme pre Vás pripravené ohnisko na opekanie na našej pláži pri rybníku. K dispozícií máte aj veľké drevené lehátka, či prístrešky pred nečakaným dažďom. Celý deň nebudete nikoho rušiť a ani vy nebudete rušení. Všetko v našom Areály či na pláži pár metrov od penziónu, počas otváracích hodín a bez poplatku.

 

 

 

 

Animátorský program pre deti na celé leto až do konca augusta

Máme k dispozícií vlastnú animátorku, ktorá každý víkend realizujem s deťmi v areály rybníka inú aktivitu. Deti sa tak majú možnosť stretávať stále s tou istou osobou a mať nových kamarátov zo skupinky detí. Aktuálny program na daný víkend nájdete na nástenke priamo našej stránke Areál pohody alebo účte Penzión Areál Pohody. Pravidelne sa venuje deťom po dobu 2-3 hodinky a aktivity sú zameraná vždy na inú činnosť. Niekedy na pohybovú, na zábavu, pozornosť, inokedy na kreatívnu alebo na dané obdobie počas roka. Deti je potrebné na dané aktivity telefonicky nahlasovať. Našim zámerom je zatraktívniť deťom prírodu a prírodné prostredie a rodičom priniesť možnosť oddychu počas prázdnin. 🙂 Ak by ste chceli zapojiť svoje deti do nejakej z akcií je potrebné volať priamo našej animátorke Viťke na t.č. 0907 028 973 alebo číslo pevnej linky penziónu 057/775 30 74.

              

 

Denné letné tábory

Po prvý krát tohto roku pre Vás naša animátorka Viťka pripravila denné tábory v troch turnusoch v mesiaci júl a august. Tábory budú plné zábavy, aktivít ale nebude chýbať aj denne výučba angličtiny. 🙂 Samozrejme, počas celého tábora bude deťom zabezpečená strava a pitný režim priamo v reštaurácií. Pre viac informácií je potrebné kontaktovať našu Viťku na t.č. 0907 028 973. 🙂

 

 

 

 

 

 

DETSKÉ AKCIE V ROKU 2019

     

                   

 

Altánky na prenájom

V našom Areály máte možnosť celodenného prenájmu altánkov v prírodnom prostredí. K dispozícií máme dvasúkromné altánky s vlastným grilom, ohniskom a posedením. Prvý altánok o kapacite 15 ľudí za celodenný poplatok 15 EUR a druhý altánok o kapacite 10 ľudí za celodenný poplatok rovnako 15 EUR.  Priestory altánkov je možné využívať celoročne a to výlučne v čase otváracích hodín penziónu, to zn. od 10:00 hod. do 22:00 hod. Objednávky je potrebné vykonávať buď telefonicky na číslo pevnej linky penziónu, alebo aj osobne priamo na recepcii v reštaurácii. Je potrené priniesť si brikety alebo uhlie na opekanie. Celý deň Vás nemôže nikto a nič rušiť a Vy si môžete už len v súkromí užívať krásu a ticho prírody. Rezervácie altánkov na t.č. 0915 70 20 30.

 

Detské ihriská

V Areály sa nachádzajú dve detské ihriská s množstvom preliezok, pieskoviskom, hojdačkami a posedom pre rodičov v tieni. Prvé ihrisko sa nachádza neďaleko rybníka a reštaurácie, takže si môžete v pokoji odskočiť na kávičku, chutný obedík či rybačku a vaše ratolesti sa môžu celý deň bezplatne hrať pod vaším neustálym dohľadom. Druhé ihrisko je v blízkosti nášho Zrubu Pohoda ale i rybárskeho domčeka a mólom nad vodou. V reštaurácií ponúkame originálne detské menu, ktoré Vám môžme aj zabaliť do platu so sebou. Taktiež si môžete posedieť alebo sa poopaľovať na našich originálnych lehátkach na pláži, ktorá sa nachádza hneď pri ihrisku. Tak nechajte sa svoje deti vyblázniť a vy si skočte na drink, alebo nachytať troška „bronzu“.