img_0425Našim cieľom je poskytovanie štandardného ubytovania pre turistov, turistické pobyty, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy a samozrejme aj pre rodinné relaxačné pobyty. Hodnotenie nášho penziónu je bonitou dve hviezdičky. Penzión je po kompletnej rekonštrukcii o kapacite 19 osôb v nadštandardných apartmánových izbách s možnosťou prístelky.

Každá izba má samostatnú kúpeľňu s masážnym sprchovým kútom, umývadlom a WC. Na každej z našich izieb je TV a WIFI pripojenie v cene ubytovania. Všetci naši ubytovaní hostia majú možnosť využitia osobitného vchodu na kľúč. Možnosť ubytovať sa v našom zariadení je v čase od 13:00 hod. a v deň odchodu z nášho penziónu je potrené opustiť izbu do 11:00 hod. Rovnako je možné dohodnúť sa aj na raňajkách s našimi ubytovanými hosťami.

Pri viacdňovom ubytovaní sa na cene s našimi hosťami vieme po telefonickom dohovore rozumne dohodnúť. Sme ochotný ubytovať aj Vášho domáceho miláčika, a to malé psie plemeno do váhy maximálne 4 kg.

Veríme, že náš penzión vyhovie potrebám rozmanitej klientely, či už ide o obchodných cestujúcich, turistov alebo rodiny s deťmi.

Tešíme sa na Vašu návštevu!