Uimg_0399ž od roku 2009 sa celoročne venujeme usporadúvaniu rôznych firemných posedení, školení, rodinných osláv, promócií, stretávok zo školy, svadieb či posedení s priateľmi alebo iným príležitostiam. Naše prírodné prostredie ponúka priestor pre relax v súkromí a skutočný oddych či už pre rodinné alebo firemné stretnutia pri rôznych príležitostiach. Nakoľko sa tejto službe venujeme už niekoľko rokov, tak verte že sa na nás v tejto oblasti môžete absolútne spoľahnúť. Snažíme sa čo najlepšie prispôsobiť požiadavkám každého zákazníka a vyjsť Vám v ústrety. Máme k dispozícií stály, kvalitný a spoľahlivý personál, ktorý sa ochotne postará o Vaše pohodlie počas celého trvania Vašej oslavy či stretnutia. Na usporadúvanie všetkých objednávok využívame priestory našej samotnej reštaurácie, ďalej svadobnej sály, ktorá je prepojená s reštauráciou a tiež vonkajšieho prístrešku.

Svadobná sála

Naša svadobná sála je elegantne a útulne upravená a predstavuje  kapacitu na cca 80 ľudí. Je vhodná na všetky príležitosti a jej súčasťou je aj súkromný sklad s chladničkami, ktorý je Vám tiež k dispozícií. Sála je vybavená spoľahlivou klimatizáciou a vlastným balkónom vhodným aj pre fajčiarov.

Vonkajší prístrešok

p9221356Ak máte záujem viac o príjemnejšie a pokojné prírodné prostredie máme pre Vás pripravený aj romantický vonkajší prístrešok o kapacite cca 130 ľudí. Prístrešok predstavuje veľký zastrešený a otvorený priestor z masívnych drevených stĺpov s výhľadom na rybník a prírodu, ktorý je navyše odolný voči vonkajším poveternostným podmienkam. Ste chránený aj v prípade zlého počasia ako je dážď a vietor, takže sa nemusíte obávať ak sa výrazne zmení počasie počas dňa. V prípade ak by Vám náhodou začalo byť chladno, tak na vyžiadanie u obsluhy máme pre Vás k dispozícií aj výkonné výhrevné telesá.

Rezervácie termínov na objednávky

V prípade ak sa rozhodnete usporiadať u nás jednu z Vašich osláv či posedení, tak je potrené aby ste sa vopred nahlásili a zarezervovali si termín osobne na recepcii nášho penziónu alebo na čísle pevnej linky 057/775 30 74 priamo na recepcii. Ak si budete istý, že daný termín platí a zároveň ho už máte u nás rezervovaný, tak je potrebné čo najskôr osobne priniesť zálohu za daný termín. Zálohy nevraciame, lebo daný termín Vám po celú dobu záväzne držíme. Minimálne týždeň pred uskutočnením Vašej objednávky je potrebné dohodnúť si stretnutie s prevádzkarom Areálu Pohody na telefónnom čísle 0908 037 350. Je nutné dohodnúť si menu a iné záležitosti ohľadne Vašej objednávky a rovnako je kompetentná zodpovedať všetky vaše ďalšie otázky.