img_0381

S radosťou Vás privítame v našej reštaurácii, s kapacitou 30 ľudí, ktorá je súčasťou penziónu, alebo na terase či móle s posedením nad vodou a obsluhou, v teplých letných mesiacoch, s kapacitou 170 ľudí. Radi sa o Vás postaráme aj pri rodinnej či firemnej oslave, promóciách, stretávkach, svadbách či posedeniach s priateľmi, alebo pri rôznych iných príležitostiach. V reštaurácií Vám ponúkame možnosť bezplatného pripojenia na internet prostredníctvom WIFI.

Priestory reštaurácie sú rozšírené o sálu s kapacitou 80-100 osôb, s projektorom a audio vybavením, vhodnú na svadby (cca 80 osôb), firemné školenia a rôzne iné akcie. Reštauračná časť Vám umožní príjemne stráviť čas v peknom nefajčiarskom prostredí s vyškolenou obsluhou a vynikajúcou, rýdzo slovenskou, ako aj zahraničnou kuchyňou, za rozumné ceny.

Našou zásadou je, že si dávame záležať na kvalite produktov a surovín, z ktorých pripravujeme pokrmy pre Vás spôsobom minútkovej kuchyne. Širokou ponukou špecialít vyhovieme azda každému: ponúkame jedlá z bravčového, kuracieho mäsa a rýb, cestovín, šalátov či misy pre dve osoby. Osobitou špecialitou podniku je grilovaný pstruh ulovený priamo pred vašimi očami z akvária v reštaurácie. Už je len na Vás na ktorého si ukážete.

« 1 z 5 »

V lete Vám ponúkame posedenie na letnej terase v ratanových kresielkach. Súčasťou terasy je aj veľký zastrešený priestor, s kapacitou cca 130 osôb. V bare máme pre Vás pripravené chladené alkoholické či nealkoholické nápoje a kvalitné čapované pivo. K terase patria dve prepojené móla nad rybníkom, jedno zastrešené a druhé pod holým nebom, samozrejme taktiež s obsluhou.

Ak máte chuť na vlastnoručne pripravené špecialitky, môžete si ich pripraviť v rodinných altánkoch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti areálu. Môžete využiť súkromie, ticho a krásy prírody v spojení s ľuďmi, ktorých máte radi. V zimných mesiacoch si môžete posedieť s priateľmi alebo rodinou pri našom kozube priamo v reštaurácií.

« 2 z 3 »

Dobrý deň Vážený zákazník,
tento dotazník je dobrovoľný, anonymný a slúži výhradne pre potreby nášho podniku "Areál Pohody - Penzión u Račka". Váš názor je pre nás veľmi dôležitý, pretože sa neustále snažíme prispôsobovať Vaším potrebám a predstavám. Ďakujeme, že sa vyplnením tohto dotazníka aj Vy podieľate na zlepšovaní našich služieb a veríme, že nás v budúcnosti znova radi navštívite.

S veľkým poďakovaním vedenie a personál podniku Areálu Pohody-Penzión u Račka.

*