S radosťou Vás privítame v našej reštaurácii, s kapacitou 30 ľudí, ktorá je súčasťou penziónu, alebo na terase či móle s posedením nad vodou a obsluhou, v teplých letných mesiacoch, s kapacitou 170 ľudí. Radi sa o Vás postaráme aj pri rodinnej či firemnej oslave, promóciách, stretávkach, svadbách či posedeniach s priateľmi, alebo pri rôznych iných príležitostiach. V reštaurácií Vám ponúkame možnosť bezplatného pripojenia na internet prostredníctvom WIFI.

Priestory reštaurácie sú rozšírené o novozrekonštruovanú rustikálnu sálu s kapacitou 80-100 osôb, s projektorom, balkónom a audio vybavením, vhodnú na svadby (cca 80 osôb), firemné školenia a rôzne iné akcie. Reštauračná časť Vám umožní príjemne stráviť čas v peknom nefajčiarskom prostredí s vyškolenou obsluhou a vynikajúcou, domácou slovenskou kuchyňou s ručne robenými múčnymi jedlami, ako aj zahraničnou kuchyňou, za rozumné ceny. Roku 2019 sme sa rozhodli pripraviť originálne detské menu pre každé dieťa, ktoré je v ponuke dodnes. Jedlo Vám vieme aj zabaliť so sebou do plastových obalov, aby ste sa mohli nerušene venovať či už deťom na ihrisku, alebo rybárčeniu pri rybníku.

Našou zásadou je, že si dávame záležať na kvalite produktov a surovín, z ktorých pripravujeme pokrmy pre Vás spôsobom minútkovej kuchyne. Širokou ponukou špecialít vyhovieme azda každému: ponúkame jedlá z bravčového, kuracieho, hovädzieho mäsa, rýb, cestovín, šalátov a múčne jedlá. V roku 2024 sme sa rozhodli variť v našej kuchyni zdravšie. Novinkou je bezlepková a bezlaktózová príprava jedál vrátane pizze, ktorú máme stále v ponuke. Osobitou špecialitou podniku je grilovaný pstruh ulovený priamo pred vašimi očami z akvária v reštaurácie. Už je len na Vás na ktorého si ukážete.

Viac o nás sa môžete dozvedieť aj v tomto videu….. 🙂

« z 3 »

V lete Vám ponúkame posedenie na letnej terase v ratanových kresielkach. Súčasťou terasy je aj veľký zastrešený priestor, s kapacitou cca 130 osôb. V bare máme pre Vás pripravené chladené alkoholické či nealkoholické nápoje a kvalitné čapované pivo. K terase patria dve prepojené móla nad rybníkom, jedno zastrešené a druhé pod holým nebom, samozrejme taktiež s obsluhou.

Ak máte chuť na vlastnoručne pripravené špecialitky, môžete si ich pripraviť v rodinných altánkoch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti areálu. Môžete využiť súkromie, ticho a krásy prírody v spojení s ľuďmi, ktorých máte radi. V zimných mesiacoch si môžete posedieť s priateľmi alebo rodinou pri našom kozube priamo v reštaurácií.

« z 5 »