img_0425

Našim cieľom je poskytovanie štandardného ubytovania pre turistov, turistické pobyty, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy a samozrejme aj pre rodinné relaxačné pobyty. Hodnotenie nášho penziónu je bonitou dve hviezdičky. Penzión je po kompletnej rekonštrukcii o kapacite 19 osôb v nadštandardných apartmánových izbách s možnosťou prístelky.

Každá izba má samostatnú kúpeľňu s masážnym sprchovým kútom, umývadlom a WC. Na každej z našich izieb je TV, chladnička a WIFI pripojenie v cene ubytovania. Všetci naši ubytovaní hostia majú možnosť využitia osobitného vchodu na kľúč. Bezprostredne pri penzióne sa nachádza parkovisko, ktoré je bezplatné počas celej doby pobytu a je pod nepretržite strážené kamerovým systémom. Možnosť ubytovať sa v našom zariadení je v čase od 13:00 hod. a v deň odchodu z nášho penziónu je potrené opustiť izbu do 11:00 hod. Rovnako je možné dohodnúť sa aj na raňajkách s našimi ubytovanými hosťami.

Pri viacdňovom ubytovaní sa na cene s našimi hosťami vieme po telefonickom rozhovore rozumne dohodnúť. Apartmánové izby vieme po vzájomnej dohode pri dlhodobom prenájme prenajať aj firmám, či robotníkom aj za čiastkovú cenu. Sme ochotný ubytovať aj Vášho domáceho miláčika, a to malé psie plemeno do váhy maximálne 4 kg.

Veríme, že náš penzión vyhovie potrebám rozmanitej klientely, či už ide o obchodných cestujúcich, turistov, firmy alebo rodiny s deťmi. Fotogelériu z priestorov našich izieb nájdete v galérií alebo vo vizuálnej prehliadke našich priestorov celého areálu, ktorú nájdete v úvode.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

« z 8 »

ceny sú s 20%DPH
Apartmán (2x) – dvojposteľový s možnosťou prístelky pre 2 osoby 38,00€/noc/2 osoby
Dvojposteľová izba 38,00€/noc/2 osoby
Podkrovná dvojposteľová izba s možnosťou prístelky pre 2 osoby 38,00€/noc/2 osoby
Pri ubytovaní jednej osoby v apartmáne v dvojposteľovej izbe 28,00€/noc/osoba
Prístelka 17,00€/noc/osoba
Raňajky – podľa dohody nad 5 osôb 6,00€/osoba
Pes malého plemena do 4kg 5,00€/noc
Deti do troch rokov ZDARMA